AVE ART Ostrava>VOŠ>Obory>Design interiérů a zahrad

Design interiérů a zahrad

Informace o
oboru
Studentské
práce
Přijímací
řízení
Absolutorium

Máš maturitu nebo dobré nápady?

Zajímá Tě, jak vytvořit pohodlný a funkční interiér, který by ladil se zahradou? Přijď se zdokonalit k nám. Předměty jsou kombinovány tak, aby na sebe systematicky navazovaly a rozvíjely potenciál studenta. Absolvent pak může získat práci v široké škále oborů jako je interiérový architekt, interiérový designér, dekoratér, designér nábytku, nábytkářský konstruktér nebo zahradní a krajinný architekt.

Absolvent vzdělávacího programu Design interiérů a zahrad je připraven uplatnit se v různých oblastech interiérového designu a designu zahrad či veřejných exteriérů.

Základem je znalost skicové kresby a kresby ve 3d prostoru. Studenti si při studiu prohlubují své výtvarné schopnosti, znalost 3d softwaru a 3d vizualizérů. V průběhu studia bude student prakticky seznámen s výrobou nábytku ve firmách, navštíví vzorkovny a seznámí se s novodobými materiály pro interiér.

Absolvent vzdělávacího programu Design interiérů a zahrad najde na základě získaného odborného a všeobecného vzdělání uplatnění ve všech sférách designu orientovaného na interiér a exteriér. Je připraven především k výkonu kvalifikovaných činností v oblastech tvorby projektů, výrobků nebo interiérů formou statických obrázků, animací, videí nebo 360° panoramat.
Na základě absolvované praxe a spolupráce s firmami na konkrétních úkolech budou studenti vedeni k zodpovědnost za kompletní dodávku projektu a předání zrealizovaného díla klientovi.

 
Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny